Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality

Jarní cenu ovládl Karel Polák

Jarní cena Chuchle Areny Praha vyvrcholila v podobě jednokolové soutěže s finále na obtížnosti T* v neděli 8. května. Na překážkách vysokých 145 centimetrů jako jediný nechyboval Karel Polák v sedle plemenného hřebce Tallmanna TN a právem zvítězil.

Cenu Eliota vyhrál Matěj Kotalík

Parkurová sezona v Chuchle Areně Praha vyvrcholila v neděli 10. října prostřednictvím Ceny Eliota 2021. Do jednokolové soutěže s finále, jejíž překážky odpovídaly obtížnosti T*, nastoupilo dvacet dvojic. Zvítězili Matěj Kotalík a Cesano V.

Anna Marie Vítek zlatá na MČR

Vyvrcholením čtyřdenního Mistrovství ČR dětí a juniorů v Chuchle Areně Praha bylo nedělní finále soutěže starších juniorů.

Detaily k MČR dětí a juniorů

V termínu 26.–29. srpna se v Chuchle Areně Praha uskuteční letošní Mistrovství České republiky dětí a juniorů. Na podstránce akce již byly zveřejněny: předběžný program, nabídka VIP restaurace, seznam proticovidových opatření a s nimi související formulář prohlášení.

Letní cenu Chuchle Areny Praha vyhrál opět Prause

Petr Dohnal poprvé pohárovým vítězem

V Chuchle Areně Praha pokračoval v neděli 13. června třetím kolem Český skokový pohár. Ve Velké ceně Prahy po napínavém finále zvítězil Petr Dohnal s Tashitou, když jako jediný dokončil obě části soutěže bez penalizace. Druhý skončil Aleš Opatrný.

Aleš Opatrný vyhrál s Gentlemenem Světový pohár CSI2*-W Prague Arena

Lepší závěr mezinárodních skokových závodů CSI2*-W Prague Arena si čeští fanoušci nemohli přát. Po rozeskakování devíti dvojic se z vítězství v Grand Prix zařazené do Světového poháru radoval z vítězství Aleš Opatrný s Gentlemenem vh Veldhof.

Cenu Eliota vyhrál Aleš Opatrný

Druhou kompletní parkurovou sezónu v Chuchle Areně Praha zakončil o druhém říjnovém víkendu druhý ročník Ceny Eliota. Eliot je doposud jediným českým koněm, který v sedle s Františkem Venturou vyhrál olympijské hry ve skocích.

Cena Eliota bude bez diváků

Závody se konají bez diváků: podle aktuálně platného nařízení Vlády ČR pro pořádání sportovních akcí bude vstup povolen pouze účastníkům závodů.

Mistrovské tituly dětí a juniorů rozdány

Chuchle Arena Praha poprvé ve své historii hostila parkurový republikový šampionát dětí a juniorů. Během tří dnů prodlouženého druhého srpnového víkendu se soutěžilo ve třech individuálních a dvou týmových kategoriích.