Česky English
Drobečková navigace

Úvod > CHAP TOUR 2020

CHUCHLE ARENA TOUR 2020

Skokový seriál Chuchle Arena Tour 2020 se koná v letní části sezóny, finále se pojede v rámci říjnové Ceny Eliota (9. až 11. 10.). 

Průběžné výsledky:

AMATEUR TOUR

Pořadí

Jezdec

Body

1. Tesaříková Eva 39
2. Bejčková Denisa 38
3. Čáslavová Natálie 35
4. Bahbouhová Johanka 23
4. Bačáková Felixová Lenka RNDr. 23
6. Rechnerová Martina 21
6. Sluková Lucie 21
8. Hrachová Kateřina 20
8. Peérová Magdalena 20
10. Zupančič Eva 18
10. Vlková Jiřina Kristina 18
12. Patková Alžběta 17
13. Tesárková Dominika 15
13. Malinovská Barbora 15
13. Říhová Karolína 15
16. Kadlecová Michaela Ing. 13
16. Holíková Jana 13
16. Prchal Bohumil 13
16. Šmejkalová Zuzana 13
16. Horníčková Ivana 13
21. Daňková Nikola 12
21. Adamková Kristýna 12
21. Kraupner Tomáš 12
21. Vaňousková Kateřina 12
21. Filipová Aneta 12
26. Morávková Nikola 11
26. Drahoňovská Zdena 11
26. Hermannová Alžběta 11
29. Košanová Vanesa 10
29. Hrabalová Dagmar 10
29. Valentová Helena 10
29. Boučková Petra 10
29. Fialová Jana 10
29. Serbousková Kristýna 10
35. Materová Denisa 8
35. Doerrová Natálie 8
35. Svobodová Lucie 8
35. Novotná Andrea 8
39. Novotná Lucie 7
39. Šrámková Jarmila 7
41. Švecová Irena 6
41. Studničková Taťána 6
41. Krausová Lucie 6
44. Šlechtová Nela 5
44. Siskosová Dominika 5
44. Kurucová Tereza 5
44. Sieratovská Lenka 5
44. Dvořáková Dominika 5
49. Opatrná Pavlína Mgr. 4
50. Loužilová Tereza 3
50. Blahovský David 3
50. Svobodová Martina 3
50. Chábová Klára 3
50. Mrázek Josef 3
55. Nerglová Kateřina 2
55. Hemerová Aneta 2
55. Pavelková Barbora 2
58. Ježková Martina 1
58. Anýžová Lucie 1
59 Vondrová Lucie 1

 

CHILDREN TOUR

Pořadí

Jezdec

Body

1. Hlaváčková Klára 48
2. Hložková Karolína 38
3. Vítek Kristina 36
4. Vítek Anna Marie 33
5. Viačková Alžběta 32
6. Libichová Natálie 24
7. Bubáková Kateřina 20
7. Opatrná Adéla 20
9. Dajbychova Sarah 19
10. Petrusová Eliška 15
11. Abtová Anna 14
11. Ivičičová Adriana 14
13. Janoušková Valerie 12
14. Binarová Tereza 10
14. Najmanová Laura 10
14. Pavlečková Lucie 10
14. Pulchartová Klára 10
18. Dvoranová Adéla 9
19. Mašková Štěpánka 8
19. Nečasová Sabina 8
21. Vacková Kristýna 7
22. Šebestová Johana Laura 6
23. Dubová Anna 2

 

JUNIOR TOUR

Pořadí

Jezdec

Body

1. Pařenicová Petra 63
2. Bartoňková Nyna 62
3. Písařík Oliver 48
4. Kostková Anna 43
5. Matušková Kateřina 30
6. Helebrantová Anna 28
7. Šťastná Karolína 27
8. Bartková Aneta 26
9. Tomíčková Štěpánka 24
10. Kupková Lucie 17
11. Písařík Adam 15
12. Pokorná Kristýna 13
12. Žižáková Viktorie 13
14. Hasnedlová Eliška 12
14. Saláková Ema 12
16. Slavíčková Lenka 11
17. Deverová Kateřina 10
17. Dvořáková Karolína 10
17. Kolářová Veronika 10
20. Rýparová Anna 8
21. Dvořáková Sára 7
21. Melmerová Lucie 7
23. Sikorová Lenka 6
24. Pártlová Barbora 5
25. Červená Aneta 4
25. Pospíchalová Tina 4
27. Pavlů Karolína 2
27. Svobodová Tereza 2
27. Španko Emma Sophia 2
30. Čermáková Daniela 1

 

Pravidla