Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Live stream

ONLINE VÝSLEDKY / ONLINE RESULTS

Závod Praha Velká Chuchle (A09D1)

Soutěž: 12_ 276.N2 Sk. s. s finále ST** - 140 cm CENA ELIOTA

Aktualizováno 11.10.2020 16:04

Poslední uložený výsledek

Jezdec/Rider Kůň/Horse K1: K2:
Opatrný Aleš ELEGANCE 1 0 / 80,42 0 / 58,68

Výsledky / Results

Pořadí / Order Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject K1: K2:
1 0LAY Opatrný Aleš DUKATO VTH Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. 0 / 80,90 0 / 55,78
2 0HWN Opatrný Aleš ELEGANCE 1 Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. 0 / 80,42 0 / 58,68
3 0ZCD Doležal Rudolf SALANA JK Hřebčín Suchá, z.s. 2 / 90,95 0 / 57,34
4 0K91 Jindra Jaroslav KIGALI Stáj JINDRA o.s. 4 / 79,23 0 / 55,58
5 0VLE Štětina Jan ELVIS-S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 1 / 86,00 4 / 54,90
6 0MN6 Vojtková Alžběta CATAR 1 SK Gestut Murhof Melichar o.s. 2 / 89,56 4 / 56,24
7 0S4S Helebrantová Anna EPO VAN DE ACHTERHOEK Z Jezdecká stáj LH Praha 4 / 78,20 4 / 51,67
8 0106 Simovski Dušan ZERO WASTE KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. 1 / 85,14 8 / 54,85
9 0VYU Dohnal Petr CANTHAGA STÁJ DOHNAL, z.s. 1 / 85,68 9 / 61,81
10 0Z0T Štětina Jan MYSTIC LINDENHOF Jezdecká stáj Schneider, z.s. 1 / 87,12 15 / 69,16
11 0LK0 Dohnal Petr TASHITA STÁJ DOHNAL, z.s. 4 / 82,85
12 0M28 Portychová Linda JULIETT Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. 5 / 84,38
13 0YYE Písařík Oliver ABANTA VAN DE HUISKENS BOHEMIA ENERGY Club a.s. 5 / 84,52
14 0MMD Štětina Jan FANTASTICO - S Jezdecká stáj Schneider, z.s. 5 / 85,17
15 0X4X Zigová Kateřina CLASSIC FLY MJ Jezdecká Stáj Arcos 5 / 87,19
16 0T9U Pospíšil Ondřej CORTEZ LAURO Q Stáj Dvůr Židovice 5 / 87,76
17 0J8A Pekárková Iva QUILA-H Stáj Pavel Jarolím 6 / 89,63
18 0NOR Skutecký Viktor G-STAR 1 Stáj Urban z.s. 6 / 90,18
19 0JJ4 Horký Václav ASILE DE PAIX P JK Tandem 8 / 81,16
20 0XPB Písařík Oliver TAILORMADE STINA BOHEMIA ENERGY Club a.s. 9 / 85,02
21 0VTN Helebrantová Anna GRETA SW Jezdecká stáj LH Praha 9 / 85,35
22 0KIJ Veselovská Kateřina VERDI-S BOHEMIA ENERGY Club a.s. 9 / 85,50
23 0WYP Pospíšil Ondřej HUNTELAAR 1 Stáj Dvůr Židovice 10 / 90,85
24 0T1N Smaha Luděk HTADERMIE Sportovní stáj Smaha Dýšina 13 / 84,09
25 0MNG Smaha Luděk FLEXICON Sportovní stáj Smaha Dýšina 14 / 90,56
26 0LAF Pařenicová Petra EVERGREEN P AUDIT SULICE 15 / 93,39
27 0YCW Simovski Dušan CLEINER HEINER KOPRETINA DEŠNÁ, z. s. 15 / 93,90
28 0YAU Opatrný Aleš COLIN Z Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s. 17 / 100,38
29 0DFN Hendrichová Adéla Bc. FALKO 10 Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s. 29 / 103,14
30 0UUV Jindra Jaroslav SNAIL Stáj JINDRA o.s. RET

Dále startuje / Will start

Další / Next Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject