Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Online výsledky

ONLINE VÝSLEDKY / ONLINE RESULTS

Závod Chuchle Arena Tour II. 2020 (702A1)

Soutěž: 13_ 238.2.1 Sk.s. L* na čas 115 cm

Aktualizováno 04.07.2020 10:31

Kolo: K1:
Parametry: Délka: 450m, Tempo 350m/min., Stanovený čas: 78s, Počet překážek: 11, Počet skoků: 12
Kolo:
Parametry: Délka: m, Tempo m/min., Stanovený čas: s, Počet překážek: , Počet skoků:
Kolo:
Parametry: Délka: m, Tempo m/min., Stanovený čas: s, Počet překážek: , Počet skoků:

Poslední uložený výsledek

Momentálně nejsou k dispozici žádná aktuální data.

Výsledky / Results

Pořadí / Order Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject K1:

Dále startuje / Will start

Další / Next Jezdec / Rider Kůň / Horse Subjekt / Subject
1 0W0A Stöhrová Alice GOYA 635 TJ Bořeň Svinčice
2 0T38 Blažek Martin MONICA Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s.
3 0YSW Dohnal Petr BALOUBINA 2 STÁJ DOHNAL, z.s.
4 0SJ8 Müller Patrick CASCALLO Jezdecký klub Carva
5 0HO3 Soukupová Petra REA 2 JK Zelený ranč
6 0L3M Čáslavová Natálie ALAN 4 Sportovní stáj Golem,z.s.
7 0TQW Pospíchalová Tina COLAME Stáje Vodochody, z.s.
8 0Z0G Abtová Anna LOCITA- KL Jezdecký klub Tátův sad, z. s.
9 0WPZ Šusterová Viktorie CALU RUBIN Jezdecká stáj Bukov,z.s.
10 0WBW Prášková Tereza C´EST CHIQUE Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s.
11 0M80 Petrusová Eliška LUCIENNE JK Sloupnice z.s.
12 0IZP Španko Emma Sophia ELECTRIC LADY Jezdecké Centrum Zájezd
13 0MCK Vacková Kristýna CANCOUN JK Vacek Bělá p./B., z.s.
14 0BF4 Libichová Natálie KORINA 2 Stáj Pavel Jarolím
15 0JQY Šmejkalová Zuzana AUGUSTINUS JS Nesměň o.s.
16 0XGX Hendrichová Adéla Bc. CONFLIKT Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s.
17 0M5Y Švecová Irena WELL DONE 4 JK Záhořany
18 0TLD Bubáková Kateřina COCOA B Bubák Group s.r.o.
19 0WTO Wurster Maximilian KARMEL 1 Německo
20 0FZR Pavlů Karolína VALENTINE Jezdecká společnost Kolová z.s.
21 0L5E Saláková Ema GINA 11 Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s.
22 0YQB Kysílková Tereza CLYDE M Sportovní stáj Klamoš z.s.
23 0LZ2 Lacinová Klára Ing. CONTIKI WinnerHorses.eu
24 00UB Boučková Petra SAMBUCA 4 Stáj Židovice
25 0LKS Tesárková Dominika VINÍ WDHteam z.s.
26 0P17 Loužilová Tereza HECER JO La-Boheme Zduchovice
27 0Y7N Hložková Karolína LIMO DU CACHE POT D17 PVC OKNA s.r.o.
28 0TL8 Kolářová Veronika CARSEY PAP spol. s r.o.
29 0GWV Viačková Alžběta ŠÍPEK 1 Sportovní stáj Golem,z.s.
30 0KXL Šrámková Lucie GARTUS H Strojmotiv JK Čermná
31 0T4U Pokorná Kristýna GRANDIOSO Sportovní stáj Tretera
32 0IFO Egrová Nikola ARISCA NATA Jezdecký klub Plzeň
33 0VR8 Pačesová Adéla GASCAVELLO Stáje Vodochody, z.s.
34 0OAN Rechnerová Martina CONTHARGOS-S SEIDENGLANZ parkur team, z.s.
35 0VW8 Pártlová Barbora RULETT 1 Koně Vondrov-JTJ HHC
36 0H0T Valentová Helena FIDO Sportovní stáj Smrčka, z.s.
37 0YL4 Hlaváčková Klára MACHARE BONO Bohuslav Novohradský
38 0SW0 Remková Nicola MONTEK 6 Selská jízda Čakovičky, z.s.
39 0TFL Pospíšilová Nella C MARIANDL JK Záhořany
40 0J4Z Humeni Vanesa AVALANCHE N Jezdecký klub Sedla
41 0MPJ Vítek Anna Marie MATEO DI BELLE V Team Prague Arena, z.s.
42 0W9C Pekárková Iva RISCALALASILLA Stáj Pavel Jarolím
43 0SGL Doležal Rudolf LONGINES LB JK Hřebčín Suchá, z.s.
44 0MBN Stöhrová Alice ELUSA W KARSIT TJ Bořeň Svinčice
45 0U0G Hrachová Kateřina CINDERELLA 232 Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s.
46 0X0Q Čermáková Daniela LADY PARCO Jezdecký klub Panská lícha z.s.
47 0BA6 Morávková Nikola CASCAR Stáj Kincl z.s.
48 0U1K Dubová Anna CARA MIA 1 JK Pablo Slatiňany z.s.
49 0EH7 Křivková Michaela Ing. OK BUGSYS JK Cento Bruzovice
50 0L6Q Pokorná Kristýna EXPENSIVE Sportovní stáj Tretera
51 0M1R Vondráčková Linda BIG BEAT V Sportovní stáj Vondráček
52 0DDS Materová Denisa LANAKEN Jezdecký klub MUSTANG
53 0JK4 Moulisová Barbora ARISING MOON Jezdecký klub - Farma Moulisových, z.s.
54 0YUR Tretera Vladimír OLEANDRO VAN HET NETEHOF Sportovní stáj Tretera
55 0JWG Bartková Aneta HORÁKYNĚ JŠ Valdštejnská obora z.s.
56 0JXX Hartzová Nina EURYDIKA JO La-Boheme Zduchovice
57 0MAC Suková Eliška SANTA CRUZ T Jezdci.cz,z.s.
58 0Z1C Pospíšil Ondřej HENRIETTER Stáj Dvůr Židovice
59 0U7P Jelínková Veronika MAC 1 JK Sever Brno
60 0XJL Vítek Kristina KAMIREZ VAN ORCHIDS V Team Prague Arena, z.s.
61 0EHT Blažek Martin COOKIE Jezdecká stáj Rohan Zdice, z.s.
62 0M1Z Dohnal Petr STRUWWELLIESE STÁJ DOHNAL, z.s.
63 00VX Müller Patrick CERES 1 Jezdecký klub Carva
64 0FHO Soukupová Petra LUCKY 23 JK Zelený ranč
65 0INV Pavlů Karolína LOLA 2 Jezdecká společnost Kolová z.s.
66 0J1I Čáslavová Natálie GALISTO-S Sportovní stáj Golem,z.s.
67 0XPN Pospíchalová Tina MERCY 1 Stáje Vodochody, z.s.
68 0VN6 Abtová Anna CARA Z-KL Jezdecký klub Tátův sad, z. s.
69 0JVC Petrusová Eliška GARISTO JK Sloupnice z.s.
70 0H81 Španko Emma Sophia ELIS 4 Jezdecké Centrum Zájezd
71 0IR9 Libichová Natálie VENEZIA 1 Stáj Pavel Jarolím
72 0MYJ Šmejkalová Zuzana GAMBLE N JS Nesměň o.s.
73 0INY Vacková Kristýna MERLIN-P JK Vacek Bělá p./B., z.s.
74 0MAX Šusterová Viktorie CENPARO Jezdecká stáj Bukov,z.s.
75 0YAU Prášková Tereza COLIN Z Jezdecká stáj Opatrný Hořovice z.s.
76 0DFN Hendrichová Adéla Bc. FALKO 10 Jezdecky-skokovy-klub.cz, z.s.
77 0KYD Bubáková Kateřina DANILLA Bubák Group s.r.o.
78 0WTN Wurster Maximilian DAMIAN 1 Německo
79 0JOQ Saláková Ema QUANDO 1 Jezdecká stáj CHARVATCE, z.s.
80 0LX8 Kysílková Tereza CLEAR SUMMER Sportovní stáj Klamoš z.s.
81 00WW Lacinová Klára Ing. CORRLANDO WinnerHorses.eu
82 0I0A Stöhrová Alice LE BO JANGLES KARSIT TJ Bořeň Svinčice
83 0WAR Zvára Ondřej ICE AGE B Stáj Arcus Czech